Warszawa | 19 października 2023 | Lokalizacja: Centrum konferencyjne w Centrum Nauki Kopernik

UiPath AI-Powered Automation Summit 2023 w Warszawie

Uczestnictwo w konferencji dla zaproszonych gości jest nieodpłatne

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu pełnym innowacji oraz inspiracji. Skorzystaj z doświadczeń, które pomogą Ci zmienić Twoje środowisko pracy dzięki sztucznej inteligencji i automatyzacji.
Wysłuchaj historii naszych klientów. Zobacz jak automatyzacja procesów z wykorzystaniem AI rozwija ich środowisko pracy. Nie przegap największej konferencji poświęconej automatyzacji w Polsce!

Odkrywaj

 

Automatyzacja napędzana przez AI - w oparciu o konkretne przykłady

Konferencja UiPath to przede wszystkim dzień pełen inspiracji, którą będziemy mogli czerpać z zaprezentowanych udanych wdrożeń. Będziemy mogli wymieniać się doświadczeniami z naszymi obecnymi klientami oraz Partnerami, a także porozmawiać na żywo z entuzjastami automatyzacji jakimi bez wątpienia są przedstawiciele zespołu UiPath.
W skrócie, co możesz zyskać:  • dowiesz się jak klienci UiPath uzyskują szybszy zwrot z inwestycji poprzez automatyzację rozległych obszarów swojej działalności biznesowej.
  • zobaczysz jak platforma automatyzacji UiPath tworzy most łączący zróżnicowane systemy oraz aplikacje, umożliwiając ich płynną współpracę, z korzyścią dla każdej firmy.
  • będziesz miał możliwość sprawdzenia jak sztuczna inteligencja (AI) i uczenie maszynowe (ML) są sprawnie wprowadzane do obiegu informacji i dokumentów w pracy, do analiz i decyzji, włączając AI do każdego aspektu operacji biznesowych.

Ponadto będziesz miał okazję nawiązać kontakt z ekspertami dzięki którym poznasz konkretne przykłady pokazujące jak automatyzacja napędza innowacje, zdecydowanie wykraczając poza zwykłą robotyzację zadań.Większość wystąpień będzie prowadzona w języku polskim, a kilka w języku angielskim.

 

Pełna agenda

Lokalizacja: Centrum konferencyjne w Centrum Nauki Kopernik

Automation Summit jest dogodnie zlokalizowany w centrum Warszawy.

NASI SPONSORZY

Senses Logo
Betacom Logo
Deloitte Logo
Flobotics Logo
mindbox Logo
Office Samurai Logo
Onwelo Logo
Primaris Logo
PwC Logo